Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /nfsmnt/hosting2_1/a/9/a9d214ae-316b-4f42-a1d8-bef010726597/karki.sk/sub/wallfashion/wp-content/plugins/owwwlab-gallery/3rd-party/cmb/init.php on line 746
Lepenie Tapiet - Wallfashion Karki Bratislava

Lepenie Tapiet

Tapety patria k neoddeliteľnej súčasti interiérového dizajnu. Ich správnym výberom viete úplne zmeniť charakter miestnosti, pracovať v nej so svetlom, či zakryť určité chyby na stenách. Ich samotná inštalácia však nie je tak jednoduchá, ako by sa zdalo. Možno si ani neuvedomujete, aké je množstvo podkladov stien, koľko rôznych typov tapiet vás čaká v špecializovaných katalógoch a s koľkými záľudnosťami sa dá pri tak zdanlivo jednoduchej činnosti ako je lepenie tapiet stretnúť. Preto je veľmi dobré, ak túto prácu zveríte do rúk skúsenej firme. Takou je aj lepenie tapiet Bratislava, ktorá sa na tomto trhu pohybuje veľmi úspešne už 25 rokov.

Pre našich pracovníkov je samozrejmosťou komunikácia so zákazníkom. Veď len on presne vie, aký štýl chce samotnou tapetou dosiahnuť a na čo chce svoje miestnosti premeniť. Avšak proces lepenia tapety už nechajte na nás a tento krok určite neoľutujete najmä z pohľadu neočakávaných problémov, ktoré by vás v budúcnosti pri nekvalitnom nalepení tapiet mohli postihnúť a neplánovane zaťažiť váš finančný rozpočet.

Najkvalitnejší tapetári v Bratislave

Naši pracovníci z lepenia tapiet Bratislava majú presne stanovený postup práce, ktorý vám zaručí vami očakávaný výsledný efekt. Možno by ste si povedali, že v tomto prípade rekonštrukcie vášho domova ide len o samotné nalepenie tapiet. Vždy však platí jednoznačne: základom dokonalého nalepenia tapety je dokonale pripravený podklad.

Preto je pred zahájením tapetárskych prác dôležitá obhliadka stien odborným technikom, ktorého vám náš tým z lepenia tapiet Bratislava zabezpečí. Ten následne odporučí vhodnú prípravu podkladu a nacení presný rozsah prác, čo urýchli samotnú inštaláciu a zamedzí vašim nadbytočným finančným výdavkom. Prácou technika je aj výber vhodných stierok, penetrácií a lepidiel. Až potom pristupujeme k samotnému lepeniu tapiet, pri ktorom si musíme dať pozor napríklad na čísla výrobných šarží, posuny vzorov, lepenie s otočením každého druhého pásu, či špeciálnych techník lepenia s dvojitým rezom v spoji. Možno sa to zdá ako zdĺhavý a pre vás nezaujímavý opis našej každodennej práce, no len takto vám dokážeme, že naši technici z lepenia tapiet Bratislava spravia pre vás oveľa viac, ako iné menej kvalifikované firmy. Občas sa oplatí investovať pár eur navyše, ktoré sa vám niekoľkonásobne vrátia tak, že sa kvalitnou prácou a venovaním sa vám o čosi viac, zamedzia nepredvídané výdavky spojené s opravami či dokonca nalepením nových tapiet už po krátkom čase.

Tapetujeme už 25 rokov

Lepenie tapiet Bratislava patrí medzi najskúsenejšie spoločnosti na tomto trhu v nielen v rámci Bratislavy, ale na celom Slovensku. Už 25 rokov prinášame svojou prácou nový dych vašim bytom, domom či pracovným priestorom. Za tie roky sme získali mnoho skúseností, ktoré dokážu vaše izby premeniť na vami očakávaný charakter. Nerobí nám problém priniesť k vám domov viac svetla, alebo naopak trochu vzácnej intimity.

Keďže patríme k najväčším dodávateľom tapiet, často sa nám stáva, že práve u nás končí väčšina reklamácií s konštatovaním neodbornej práce, použitia zlého lepidla, alebo zanedbania pokynov výrobcu zo strany menej skúsených firiem. U lepení tapiet Bratislava sa s týmito problémami nestretnete. O kvalite našej práce svedčí množstvo skvelých referencií a fakt, že sa zákazníci k nám pravidelne vracajú.

Špeciálne na požiadanie vyrábame a lepíme tapety na základe dodaných fotografií, resp. grafických podkladov. Vieme zabezpečiť aj tlač a inštaláciu imitácií fresiek na elastické stierky, ktoré potom inštalujeme a retušujeme priamo na stene.

 

Páčia sa vám naše tapetárske práce?
Poraďte sa s nami

 


Vytvorme vám unikátny priestor

Vyžiadajte si nezáväznú konzultáciu, radi vám s návrhom a realizáciou vášho priestoru pomôžeme. Zašlite nám základné informácie, čo najskôr vás budeme kontaktovať.