Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /nfsmnt/hosting2_1/a/9/a9d214ae-316b-4f42-a1d8-bef010726597/karki.sk/sub/wallfashion/wp-content/plugins/owwwlab-gallery/3rd-party/cmb/init.php on line 746
Obkladanie kameňom Bratislava - Wallfashion Karki Bratislava

Obkladanie kameňom Bratislava

Murované stavby sa už stáročia spoliehajú na jeden z najjednoduchších, no všadeprítomných materiálov – kameň. To platí doteraz, keďže len ťažko nájdeme spoľahlivejší materiál, ktorý spĺňa najvyššie estetické ale aj funkčné parametre. Pred vyše piatimi rokmi sme sa aj my vybrali týmto smerom a pri obkladových prácach kameňom využívame momentálne ten najkvalitnejší – Geopietra. Aj keď sa snažíme ísť s dobou a pravidelne sa vzdelávať, aby sme uspokojili aj najnáročnejších zákazníkov, nezabúdame na staré a osvedčené múdrosti, ktoré sprevádzajú murárske remeslo už stáročia.

Kameňom obkladáme fasády, steny interiérov, krby, vínne pivničky alebo vitálne svety

Obkladanie kameňom môžete využiť takmer pri každej rekonštrukcii interiéru aj exteriéru. Naša firma vám pomocou obkladov vie dizajnovo oživiť fasády, krby či steny interiérov. Táto technika je veľmi vhodná pri vnesení nádychu histórie do vínnych pivničiek či vitálnych svetov. Pre váš správny výber máme k dispozícii kvalitne nafotené katalógy, kde si máte možnosť zvoliť z veľkého množstva kamenných obkladov rôzneho estetického či funkčného druhu.

Na naše kamenné obklady sa môžete spoľahnúť

Inštalácia kamenných obkladov sa skladá z mnohých dôležitých krokov, ktoré majú naši majstri kamenári pre vás pripravené, aby sa vyhlo akýmkoľvek nečakaným problémom. Dokonalý výsledok vám prinesieme vďaka predcíznej kombinácii konkrétnych znalostí o samotnom kamennom obklade, správnych lepidiel, škárovacích zmesí a správnych zŕn. Keď sa tieto časti murárskej mozaiky spoja v jedno dielo, výsledok vo väčšine prípadov prekoná očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.

 

 

Páči sa vám naše obkladanie kameňom?
Poraďte sa s nami

 


Vytvorme vám unikátny priestor

Vyžiadajte si nezáväznú konzultáciu, radi vám s návrhom a realizáciou vášho priestoru pomôžeme. Zašlite nám základné informácie, čo najskôr vás budeme kontaktovať.