Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /nfsmnt/hosting2_1/a/9/a9d214ae-316b-4f42-a1d8-bef010726597/karki.sk/sub/wallfashion/wp-content/plugins/owwwlab-gallery/3rd-party/cmb/init.php on line 746
Doplnkové práce - Wallfashion Karki Bratislava

Doplnkové práce

Počas našich profesionálnych realizácií, keď sme často nastupovali na nevhodne pripravené steny , sme sa naučili radšej si podklady pripravovať sami. Skúšali sme mnohé postupy, materiály technológie na prestierkovanie rôznych typov stien, cez ručné po strojové nanášanie sadrových stierok na rôzne typy povrchov, cez jednoduché vyhladenie jemnozrnných stierok , úpravu sadrokartónov pre kvalitu povrchu Q3, Q4, ktoré sú nevyhnutné pre kvalitné lepenie tapiet, kreatívne štukové techniky či profesionálny výsledok jednoduchej výmaľby, po náročné technické riešenia v komplikovaných podmienkach nových i historických zástavieb.

Stretávali sme sa s problémami pri premosťovaní prasklín a drobných trhlín na stenách, potrebou ochrany a riešenia vonkajších rohov a špaliet, dilatačných špár a maskovaním mnohých nedostatkov hrubej stavby, ako aj vysokým nárokom na oteruvzdornosť , hygienickú čistotu prostredia, chemickú a bakteriologickú odolnosť stien, a p…

Pri veľkých zákazkách, sme zas rozmýšľali ako našu odbornú prácu zefektívniť tak, aby sme pri zachovaní vysokého štandardu kvality maximálne skrátili proces jej realizácie.

Výsledkom je množstvo našich vlastných originálnych postupov a kombinácií použitých techník a materiálov, ktoré vieme ponúknuť na mieru konkrétnemu zadaniu a to efektívne, kvalitne a ekonomicky výhodne.

Pretože stenám naozaj rozumieme.


Vytvorme vám unikátny priestor

Vyžiadajte si nezáväznú konzultáciu, radi vám s návrhom a realizáciou vášho priestoru pomôžeme. Zašlite nám základné informácie, čo najskôr vás budeme kontaktovať.