Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/a/9/a9d214ae-316b-4f42-a1d8-bef010726597/karki.sk/sub/wallfashion/wp-content/plugins/owwwlab-gallery/3rd-party/cmb/init.php on line 746
Dekoračné omietky - Benátsky štuk - Wallfashion Karki Bratislava

Dekoračné omietky – Benátsky štuk

Naša spoločnosť Karki momentálne ponúka to najlepšie, čo svet kreatívnych dekoračných omietok – Benátskych štúk poskytuje. Sme hrdí na to, že sme dosiahli výhradné obchodné zastúpenia výrobcov, ako sú svetovo uznávaní Armourcoat z Anglicka či Novacolor z Talianska. Dodávame a realizujeme dizajnovo špičkové Benátske štuky, techniky hladené stierky na báze mletých mramorov, sadry a portlandského cementu. Tieto dekoračné omietky sa vyznačujú vysokou estetickou hodnotou, nadčasovou trvácnosťou a eleganciou, ktorá nikdy nevyjde z módy.

Rozhodnite sa pre benátsky štuk a prineste do svojho domova trochu talianskeho dizajnu, ktorí si užívali najbohatšie dynastie počas posledných stolročí. Naši majstri dekoračných omietok využívajú tradičné metódy, ktoré sú známe už roky. Avšak našim cieľom je sa prispôsobovať aj najnovším trendom, aby sme mohli naplniť očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Preto pravidelne cestujeme získavať nové skúsenosti u najznámejších majstrov benátskeho štuku v Anglicku či Taliansku. Aj vďaka nim vám môžeme vaše bývanie oživiť a luxusne vybaviť technikami, ako sú Marmorino, Stucco Lustro, Spatulata, Travertine, Pitted, Dragged, Armuralia, Kon Crete, Archiplus, Wall2FLOOR, Calce Cruda a mnoho ďalších.

Omietky, aké ste ešte nevideli

Naše dekoračné omietky – Benátsky štuk sú jedinečnou možnosťou, ako zažiť každodenný luxus aj u vás doma. Mnohé kreatívne postupy sme si vylepšili sami, čím vám ponúkneme originálne riešenia, aké neuvidíte u nikoho iného. Výnimočnosť vášho bývania dosiahneme pridávaním kombinovanej techniky s využitím šablón a kombináciou farieb, textúr a rôznych materiálov. Tak vznikla aj naša imitácia pohľadového betónu, ktorá je momentálne na trhu dekoračných omietok bezkonkurenčná.

Veľmi obľúbenú formu trendových úprav stien tvoria v poslednom období aj metódy, ktoré vás finančne zaťažia len minimálne. Medzi takéto patria napríklad maliarske a stucco techniky z materiálov na báze akrylátov, perletí, meralických prímesí a oxidačných pigmentov. Aj v prípade benátskych štúk platí, že sa oplatí investovať do kvality. Mnoho menej skúsených firiem ponúka rôzne inštalácie dekoračných omietok, ktoré však neprinesú zákazníkovi očakávaný výsledok.

O špičkovej úrovni našej firmy sa môžete presvedčiť aj pri pohľade do našich katalógov, ktoré sú plné najznámejších svetových kreatívnych techník. Menej kvalitné dizajnové spoločnosti by vám asi ťažko ponúkli techniky ako DUNE, ANIMAMINDI, RUSTON, SWAHILI, PERLATA, AFRIVA, IRONIC, VERDERAME, CELESTIA, TACTITE, ZEUS, TUSCANIA, TUSCANIA ANTICA, či ANTICHE PATINE… Nami zrealizované Hrdzavé steny a iné práce sú naozaj autentické a len ťažko rozoznateľné oproti majestátnym miestnostiam v najznámejších benátskych budovách.

Výnimočné steny v interiéri aj exteriéri

Dekoračné omietky v podobe Benátskych štúk dokážu váš interiér preniesť do najslávnejších rokov talianskej antiky či renesancie. Možno sa vám to zdá nemožné, ale aj obyčajná slovenská rodina môže vďaka tejto metóde vlastniť doma pravé benátske kúpele či svoju obývačku zmeniť na taliansku sálu. Benátsky štuk patrí momentálne k najpopulárnejším štýlom po celom svete a búra predsudky, že taká opticky honosná rekonštrukcia musí byť finančne veľmi nákladná.

Avšak u nás je ešte pomerne málo známe, že množstvo minerálnych, akrylátových a perleťovo – meralistických kreatívnych stierok je prepracovaných na úpravu vonkajších fasád. Ak chcete váš dom spraviť naozaj výnimočným, zrealizujeme vám úpravu aj exteriérovej fasády. Jej pohľadovú časť môžeme upraviť dekoračnou omietkou, na ktorú použijeme techniky ako napríklad Animamindi per esterni, Ruston, Archi+Concrete či hladenou mramorovou stierkou Armourcoat PPX. V ponuke máme aj jedinečné škriabané omietky Rustiksil alebo Isosil. Odlíšte sa od svojich susedov, a vďaka našim dekoračným omietkam oživte vašu ulicu trochou historického štýlu.

Pri Benátskom štuku si treba uvedomiť, že nie je farba ako farba. Ak vyskúšate supermatný náter Matmotion, stanete sa jeho veľkým fanúšikom tak, ako sme nim sa stali aj my. Matmotion Eggy zase poslúži na dotvorenie nábytkových častí, soklov a zárubní do nádherných farebných odtieňov, vytvorených a doladených profesionálnymi talianskymi dizajnérmi.

Nátery interiérov a exteriérov realizujeme výhradne náterovými hmotami, ktoré si sami hĺbkovo preskúmame a odskúšame.

 

Páčia sa vám naše dekoračné stierky a nátery?
Poraďte sa s nami

 


Vytvorme vám unikátny priestor

Vyžiadajte si nezáväznú konzultáciu, radi vám s návrhom a realizáciou vášho priestoru pomôžeme. Zašlite nám základné informácie, čo najskôr vás budeme kontaktovať.